Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro začátečníky

8. 6. 2006

A nyní se můžete pokusit vydat se na svoji 1. astrální cestu. Je to zážitek, na který nikdy nezapomenete a který budete chtít opakovat znovu a znovu.

Je pár věcí, na které nemáte vliv. O astrální cestování se nepokoušejte v přílišném vlhku a za bouřky. Někteří lidé tvrdí, že za bouřky lze bezpečně cestovat, pokud před cestou ponoříte ruku na několik minut do nádoby s vodou, ala já bych to neriskoval a astrální cestu bych odložil na jindy.

Měli byste si zvolit dobu, kdy nebudete nikým rušeni. Přímo před cestou nejezte, ale neměli byste pociťovat ani hlad. Mnoho lidí cestuje při ležení v posteli. Je to logické, protože odsud se právě vydáváme na skoro všechny astrálně konané cesty ve spánku. Raději si ale zvolte křeslo, protože byste mohli při relaxaci usnout dříve, než začnete vůbec cestovat.

Než začnete připravte si tužku a papír, abyste si mohli ihned po návratu zapsat své dojmy. Můžete též provést malý rituál na ochranu svého těla po dobu, kdy od něj budete vzdáleni. Existuje celá řada způsobů. Zvláště užitečná je sůl a voda. Koupel ve vodě s trochou rozpuštěné soli tedy skýtá vynikající ochranu.

Doporučuji cestovat ve vzdušných šatech. Vodu se solí lze použít i jinak. Do každé ze 4 světových stran z místa, ze kterého chcete cestovat, nasypte polévkovou lžíci soli. Pak kruh kolem něj pokropte vodou, vytvoříte si tak potřebnou ochrannou plochu. V pokoji by mělo být teplo kolem 20 stupňů.

Nekřižte ruce a ani nohy - pokud je křížíme, podvědomě se tak držíme zpátky. Proto je důležité mít nohy a ruce uvolněné. Je třeba, aby vaše astrální cesta měla nějaký cíl. Poprvé je to celkem snadné. Vašim cílem je opustit vaše tělo a vznášení maximálně několik metrů od něj.

Při 1. cestě je důležité neopouštět svůj pokoj. Proveďte postupnou relaxaci. Až budete naprosto uvolněni, soustřeďte se na dýchání. Uvědomte si své tělo, ať už je kdekoliv. Uvědomte si místnost ve které se nacházíte a vaše vědomí. Vaše mysl musí zůstat uvolněná a klidná. Myslete na cíl své astrální cesty a na to, jak je pro vás důležité, abyste ji vykonali.

Nyní zaměřte svou pozornost na čelo a nechte svou mysl, aby se v tomto místě oddělila od těla. Pravděpodobně budete mít pocit, že se propadáte nebo vznášíte. Za začátku vám to bude nepříjemné, ale nechte věcem volný průběh a nebojte se, strach vás může stáhnout zpět do fyzického těla. Někdy to jde hladce na poprvé a jindy to naopak trvá. Největší potíž je v tom, že lidé často zazmatkují jakmile ucítí, že klesají anebo že se vznášejí. Jakmile ucítíte, že klesáte skrze povrch vašeho lůžka, je to jenom dobře. I zde platí, že první pokus je ten nejtěžší. Je skvělé pokud se vám astrálně cestovat podaří hned na poprvé, ale vězte, že některým lidem to trvá i 4 měsíce zkoušení, než se to naučí.

Předpokládejme, že se vám podařilo úspěšně opustit vaše tělo a že se teď nad ním vznášíte. Nyní si v duchu přejte ocitnout se v rohu místnosti, než se vám tuto myšlenku podaří zformulovat, budete tam. Osahejte si stěny a přesvědčte se, jak pevné a poddajné se vám zdají. Záleží to od toho, jak pevného astrálního dvojníka máte. Postupně navštivte všechny rohy místnosti. Nakonec si představte, že se vracíte zpět do svého fyzického těla. Tento návrat bývá někdy snadný a klidný, jindy se však může zdát prudký. Doporučuji se vracet pomaleji, ale i při hladkém dosednutí na zem nejspíše pocítíte náraz. Všeobecně platí, že čím dál jste od fyzického těla, tím je otřes větší. Po návratu do těla zůstaňte chvíli ležet. Potom si zapište své zážitky a pocity. Jakmile se vám cesta zdaří, budete si ji chtít co nejdříve zopakovat, ale radím vyčkat 24 hodin, protože je to přeci jen psychický nápor a i organismus potřebuje čas na vzpamatování se.

Příště astrální cestování pro pokročilé. Vydejte se za hranice vašeho domu a třeba i do minulosti!!!! Těm, komu se astrální cesta povedla (a je jedno na kolikátý pokus) GRATULUJI

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vyhněte se alkoholu,kávy,drog,_nejeste těžká jídla , ani energetické nápoje , nekourit .

(Kvetos, 16. 3. 2017 14:19)

Jestliže se tohohle vzdáte,nebudete mít žádné problémy s cestováním .Tyto věci vás poutají k negativním silám duchovna,a budete zažívat otřesné chvíle,místo aby jste si užili příjemných věci ,navštívily třeba kteroukoliv planetu sluneční soustavy ,nebo zaleteli na pláž překrásné mořské laguny zalité sluncem a mít ty nejkrásnější chvíle ve svém životě .Doporučuji tichou relaxační hudbu,která částečně překryje nežádoucí zvuky vašeho okolí .P.s.- když chcete cestovat,musíte to opravdu chtít a předem si ujasnit kam , za jakým účelem a co tím chcete získat. Negativní bytosti které vám mohou vstoupit do cesty,máte nad nimi moc,pošlete je pryč ,a poslechnou !

zkoušel jsem astrální cestování

(pokoušel, 4. 3. 2017 9:03)

zkoušel jsem a. cestovaní s kamarádem. sledoval jsem ho. nejdřiv nic, po pěti minutách jsem viděl stín nad jeho nohama, který ee rozšiřoval i přes břicho a hruď. pak začal nepravidelně dýchat. asi na necelou minutu přestal dýchat. pak dýchal tak, jako by uběhl maraton a začal rudnout a potit se. Potom mu začaly cukat svaly na obličeji, mělce dýchal. dotkl jsem se ho. otevřel oči. vyprávěl, že viděl mraky a pak jsem se ho dotkl, takhle daleko se prý ještě nedostal. dělali jsme metodu urychlenou, to znamená že jsme mu dali křemíkový křišťál na třetí oko.

Re: cestování astrálním tělem má i jistě rizika

(Kvetos, 16. 3. 2017 10:52)

Raději cestuj vědomím ,vyhneš se ryziku ! Cestoval jsem astrálním tělem do minulosti a 3dny jsem byl v bolestech, byl jsem tam ukamenován ,každý zásah kamene jsem cítil ještě několik týdnů !

Re: cestování astrálním tělem má i jistě rizika

(Kvetos, 16. 3. 2017 10:52)

Raději cestuj vědomím ,vyhneš se ryziku ! Cestoval jsem astrálním tělem do minulosti a 3dny jsem byl v bolestech, byl jsem tam ukamenován ,každý zásah kamene jsem cítil ještě několik týdnů !

Re: cestování astrálním tělem má i jistě rizika

(Kvetos, 16. 3. 2017 10:52)

Raději cestuj vědomím ,vyhneš se ryziku ! Cestoval jsem astrálním tělem do minulosti a 3dny jsem byl v bolestech, byl jsem tam ukamenován ,každý zásah kamene jsem cítil ještě několik týdnů !

nebezpečí

(natušák, 1. 4. 2014 15:54)

chtěla bych se zeptat jestli je nebzpečné nedělat nějaké rituály před astrální cestou..trošku se titož bojím že bych se nevrátila do svého těla a zůstala na vždy v astrálu..a proto by mě zajímalo jestli se doopravdy nemusím bát jak vědšinou čtu..děkuji

Re: nebezpečí

(zkušenosti, 4. 3. 2017 9:05)

když budeš v chillu, vrátíš se, ale když se budeš bát, že se nevrátíš. tak to nedokážeš

Astrální cestování

(Pája, 30. 11. 2016 14:41)

Už jsem to jednou zkoušela, je to nádherný zážitek

Zkoušel jsem to jednou

(Michal, 10. 7. 2016 16:53)

Asi před 2 měsíci jsem zkusil to astrální cestování.Místo toho jsem se nemohl probrat ze snů.Zdálo se my že my podává Bůh ruku a varuje mě pak jsem řekl něco špatného a on zmizel.A místo něj přišlo zlo nešlo se my z toho probudit.Když jsem se konečně probudil tak my bylo zle docela dlouho.Pak jsem znovu usnul a opakovalo se to zas.O té doby nic se my nezdá byl jsem dlouho z toho zničený.Nemohu nikde najít co to znamenalo.

mám prondrém

(##############, 15. 2. 2016 18:08)

Už je to dávno, ale byl jsem na jedné párty u staré paní. Byla docela v chillu... nebylo mi dobře a tak jsem si šel lehnout, řekl sjem si že si sednu do křesla a uvolním se, křeslo bylo houpací... když jsem začal usínat tak mi přišlo že spíš neusínám.... ale jako bych se propadal padal jsem docela dlouho až mě to vyděsilo, ale neprobudil jsem se.... odešel jsem na jointa.... kouřil jsem ale nebyl jsem vlastně tam kde jsem usínal byl jsem s tou starou paní někde prostě v zemi jak kdybych ji sám vytvořil.... bylo to hrozně divný..... no a když tu tak čtu tak jsem se chtěl zeptat jestli mi šel kouř z pusy v mém normálním těle. a jestli je nějak poznat že jakože nespím..... a proč mi to prostě samo začlo nějak dít když jsem nezkoušel tuhletu budhistickou věcičku... jsem normální kuřák marihuany co má rád klid.....

2.zkusenost potřebuju pomoc a radu nevím co se děje

(Tomas, 25. 7. 2013 3:24)

Zadam o radu co se to deje se mnou je to uz po druhe. Poprvé to bylo před 2lety. Od ty doby co se to stalo poprvé si to píšu. Byl sem jako by uveznenej ve svym tele. Vnimam vse kolem sebe ale nemuzu se otocit ani probudit. Jako bych narazel necim uvnitr v sobe smerem do nosu a chci se dostat ven vse se deje vevnitr tela kdyz sem spal. Chtelo se mi kricet - neslo to otocit taky ne nadechnout taky ne. Pocit ze vse vidím jen před sebou ale nemůžu se otočit, nádechnout, křičet nic. Pak sem se uvolnil zavřel oči a proste se probudil, okamžitě mám husí kůži potom. Před tím sem měl Sen o strejdovi a tetě a o kříži že to je strejda na tom kříži A teta od dědy mi vyprávěla, ze je spatnej člověk proto je uvnitř kříže a ten kriz byl pripevnenej nad posteli. Ne moji posteli. Desivy pocity uz to nechci :((( děje se někomu něco stejného nebo sem divnej. Upozorňuju ze žiju sporadanej život. Je mi 29 drogy ani léky neberu a život mám jinak celkem fajn =) je zrovna 3:23 hod probudil sem se v 1:50 spát sem šel ve 22:20 díky za odpověd.

Re: 2.zkusenost potřebuju pomoc a radu nevím co se děje

(Diana, 31. 7. 2013 10:36)

asi spankova paralyza

Re: 2.zkusenost potřebuju pomoc a radu nevím co se děje

(Mia, 11. 2. 2016 6:52)

Mohlo by se jednat o spánkovou obrnu :)

Otázka

(marcelll, 11. 10. 2015 23:24)

Ahojte,
Chtěl bych se zeptat. Mám umístěnou postel v celkem malém pokoji ve kterém mám půl metru za hlavou velké zrcadlo a otázka zní: Vadilo by kdybych na této posteli opustil své tělo? Pokud ne, tak jak velký problém by byl kdybych se do toho zrcadla v AC podíval?
Jsem v AC sedmnáctiletý začátečník byl bych rád kdybyste mi vy zkušení cestovatelé poradili nějaké rady do začátku.Trénuju AC no spíše uvolnění něco přes měsíc. Také by mě zajímalo jestli je možné opustit tělo při menším ruchu npř dech jiné osoby či tiché hrání televize děkuji všem za pomoc případné odpovědi možné zaslat na mail blbib@seznam.cz
S pozdravem marcelll

rr

(rr, 25. 10. 2014 0:04)

Amazing ! I just got Working Riot Point Generator for totally FREE ! Come and download this RP Generator too


>> http://rp-generator.com <<

fhg

(ghg, 24. 10. 2014 23:53)

http://riotrewards.com/index.php?id=184452

otazka

(anonymka, 7. 6. 2014 13:56)

Když budu v astralním světě, tak to o uvidí můj astralní dvojník si budu jakob představovat nebo jak to uvidím?

Sen nebo astralni cestovani ?

(Diana, 31. 7. 2013 10:53)

Ahoj, muzete nekdo poradit, premyslim, jestli to co se mi stalo dnes v noci by mohlo byt astralni cestovani. Nevzpominam si na to jak jsem usnula, jen vim, ze jsem lezela, moje telo bylo uplne uvolnene. Nepamatuji si to co se stalo predtim, nez prisel ten okamzik, ze jsem pocitila, ze jsem se docela v rychlosti vznesla ke stropu pokoje, vim, ze me trochu prepadl strach, ale vhledem k tomu, ze jsem tohle samy uz jednou zazila a pak se hned probudila a bala se a hodne o tom premyslela, tak jsem vedela, ze se mi asi nic nestane a ten strach ustal a ja se v hodne moc velky rychlosti prenesla do strasny vysky nad zemi, v zivote jsem jeste nezazila takovej pocit jako pri tomhle, najednou jsem vedela, ze muzu kamkoliv letet, byla noc a ja vubec nevim proc ale najednou jsem videla Alpy. A pak jsem chtela hrozne na jedno misto, ale po ceste me zastavila osoba, ktera mi rekla, at na to misto nechodim, pak jsem se v hrosny rychlosti probrala, ale probrala jsem se jinak nez jako kdyz se mi zda sen nebo straslivej sen, mela jsem z toho uplne nadhernej pocit. Ja fakt nevim, jestli to byl sen nebo neco jako astralni cestovani

ze všeho na světě si přeju umět AC :(

(pétula, 18. 4. 2010 17:55)

ahoj ac zkoušim dva dny ale pořád mě to nejde nechápu jak se mám oddělit nebo co dělám špatně už sem se propadala a brnělo mi celý tělo ale začala sem se bát a otevřela sem oči a sedla si a všechno bylo fuč já to asi nikdy nedokážu ale umim ld třeba spim a mám sen a vím že je to sen a dělám si vněm co chci potom mě to třeba nebaví a probudím se nebo si du lehnout a třeba si chci zdát o koních ze začátku mě to trvá než ten obraz pořádně dozraje ale potom se mi zdá nádherný sen přesně jak chci :D

Re: ze všeho na světě si přeju umět AC :(

(Sabina, 24. 12. 2011 19:20)

Tomu co popisuješ se říká lucidní snění ..


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »